Jota-Joti 2023

Ook dit jaar deden we weer mee aan de jaarlijkse Jota-Joti. In ons geval alleen de Joti (Jamboree on the internet). We begonnen ons weekend met de expeditie Joti. Dit is een activiteit die georganiseerd is door Scouting Limburg. Met 2 teams deden we mee aan deze expeditie. Per team was er een puzzel groepje dat op het h.k. diversen crypto’s deed oplossen, waarmee ze een ander team in een auto konden aansturen om lokaties met posten af te gaan. Hier werden weer gegevens verzameld waarmee extra punten verdient konden worden. Van de 77 teams die mee deden, kwam 1 team van ons op de tweede plaats in de top 3. Tussendoor gaven enkele leden zich nog aan een extra challenge van scouting Nederland. De Joti-hack challenge 2023 – Hacking dots. Dit was een technische uitdaging met een tiental (online) opdrachten. Na veel denken en zweten kwamen we uiteindelijk toch tot aan het einde, en wonnen we zelfs een kleine prijs! Op zaterdag ochtend en middag was het de beurt aan de jongere speltakken om diversen activiteiten in dit thema te doen. En op zaterdag avond hadden we zelfs onze eigen Mario kart race. Het was weer een heel gezellig weekend!