0011.jpg
Je bent hier: Home
Foto’s Maria Goretti Activiteit PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   

Foto’s Maria Goretti Activiteit

Ieder jaar is er als algemeen afsluitende activiteit de Maria Goretti Activiteit. Alle leden van de vereniging worden dan uitgenodigd om samen het scoutingjaar af te sluiten. Zo was er dit jaar een fietstocht georganiseerd voor iedereen. De fietstocht liep door dorpen en bossen in de buurt van Pey en was ongeveer 18 kilometer lang. Onderweg en op posten werden opdrachten uitgevoerd door de deelnemers. Na de fietstocht weer aangekomen op het patronaat stond de eettent al op en kon iedereen lekker wat eten en drinken op het scoutingterrein. Toen iedereen naar huis was, werd er snel opgeruimd en was de dag weer afgelopen. Op naar een nieuw scouting jaar!

Maria Goretti Activiteit
Laatst aangepast op donderdag, 14 januari 2010 10:57
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2019