0031.jpg
Je bent hier: Home
Afmelden PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
donderdag, 26 november 2009 15:50

Afmelden voor een groepsbijeenkomst

Afmelden kan telefonisch bij iemand van je eigen leiding.
De telefoon nummers vind je in het gele boekje.
Meld je altijd af zodat wij hier rekening mee kunnen houden bij het voorbereiden van het programma.

 

Beeindigen lidmaatschap bij Scouting Maria Goretti

Wil je je lidmaatschap bij scouting beëindigen? Dat vinden wij natuurlijk erg jammer, maar ook buiten scouting wachten er vast nieuwe uitdagingen. Om je definitief uit te schrijven, en je contributie stop te zetten, kun je het beste contact opnemen met iemand van je eigen leiding. Deze zal dan de juiste stappen ondernemen om je uit te schrijven. Misschien zien we je nog wel eens terug op een andere activiteit van scouting?

Laatst aangepast op maandag, 06 april 2015 16:19
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2019